ZREALIZUJ SWÓJ CEL
Centrum Fitness Dla Całej Rodziny
+48 506 192 193, +48 61 81 82 448
pon-pt 6:30-22:00,sb-niedz:8:00-18:00

Zajęcia sportowe dla dzieci oraz całych rodzin
z małymi sportowcami :)

WUEF dla dzieci to przede wszystkim zabawa poprzez sport. Systematyczne uczestnictwo w zajęciach ruchowych gwarantuje właściwy rozwój silnego i odpornego organizmu.
Chcielibyśmy w każdym dziecku zaszczepić pasję do sportu! Wiemy, jak niespożytą energię mają najmłodsi ćwiczący. Dlatego w myśl idei „dla każdego coś miłego” proponujemy różne formy aktywności ruchowej. Jesteśmy też otwarci na pomysły i sugestie Rodziców i samych Małych Sportowców. Niezależnie od formy zajęć, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo Małych WUEFowiczów.
Pytania dotyczące cennika oraz szczegółów oferty uprzejmie prosimy kierować do sekretariatu WUEF Club.
WUEF dla dzieci to przede wszystkim zabawa poprzez sport. Systematyczne uczestnictwo w zajęciach ruchowych gwarantuje właściwy rozwój silnego i odpornego organizmu.
 
Chcielibyśmy w każdym dziecku zaszczepić pasję do sportu! Wiemy, jak niespożytą energię mają najmłodsi ćwiczący. Dlatego w myśl idei „dla każdego coś miłego” proponujemy różne formy aktywności ruchowej. Jesteśmy też otwarci na pomysły i sugestie Rodziców i samych Małych Sportowców. Niezależnie od formy zajęć, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo Małych WUEFowiczów.

Pytania dotyczące cennika oraz szczegółów oferty uprzejmie prosimy kierować do sekretariatu WUEF Club.
 
   

(kliknij, aby powiększyć)

- w okresie letnim zajęcia zawieszone

(kliknij, aby powiększyć)
- w okresie letnim zajęcia zawieszone

Nowe zajęcia w sezonie 2016/17 :)

Dance FIT
zajęcia taneczne dla nastolatków. Chcemy rozruszać młodsze towarzystwo przy skocznej i energicznej muzyce. Nauka układów tanecznych, koordynacji ruchów i gracji w poruszaniu się. Niezliczona ilość pozytywnych emocji i spora dawka endorfin. To zajęcia dla dziewczyn i chłopaków.

CROSS JUNIOR
To trening funkcjonalny dla najmłodszych miłośników sportu. Trening wytrzymałościowy, gimnastyczny z dużą dawką zabawy i współrealizacji.  Podczas zajęć dzieci poznają i uczą się prawidłowych wzorców ruchowych –> pozycja biegowa, przysiady, przewroty … – oraz rozwijają zmysł równowagi wzmacniając jednocześnie najważniejsze partie mięśniowe ciała m.in. odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej sylwetki. Podczas Cross Junior nadmiar kalorii z pewnością zostanie spalony :) .

 

Kontynuowane zajęcia popularne wśród najmłodszych WUEFowiczów: 

Balet
Pozwala na rozwijanie naturalnej, spontanicznej potrzeby ruchu i tańca. Rytmika z elementami baletu uczy koordynacji ruchów, panowania nad własnym ciałem, płynności ruchów, wdzięku. Improwizacja w rytm muzyki klasycznej (i nie tylko klasycznej) pod okiem instruktora to świetna zabawa: między innymi w tańczące księżniczki, elfy, śpiące królewny i wiele innych.

Jiu-Jitsu Brazylijskie (BJJ) jest stylem uniwersalnym, skierowanym do każdego, bez względu na wiek i płeć. Dzieci trenujące BJJ podczas różnych form zabawy uczą się podstawowych technik. BJJ opiera się o szereg technik umożliwiających kompleksowy trening. Zajęcia pozwalają na harmonijny rozwój fizyczny, motoryczny i psychiczny dziecka. Wykorzystują elementy zabawy kształtuje cechy charakteru takie jak: samodyscyplina, wytrwałość, dokładność, obowiązkowość, odwaga, zdecydowanie, panowanie nad emocjami. Ćwiczenia w parterze angażują większość grup mięśniowych oraz rozwijają koordynację. Uodparniają dzieci i przyzwyczajają do wysiłku fizycznego. Zajęcia BJJ dla dzieci zawierają również podstawowe elementy gimnastyki: przewroty, przerzuty, balans.
Prowadzący: Jarek Zjeżdzałka

Aikido
To zajęcia opierające się przede wszystkim o różnego rodzaju gry i zabawy. Same techniki aikido są specjalnie zmodyfikowane pod kątem bezpieczeństwa oraz łatwej nauki wśród dzieci. Dzięki wszechstronnemu i harmonijnemu rozwojowi dzieci zyskają prawidłową postawę ciała, rozwiną podstawowe cechy motoryczne i poprawią refleks. 
Prowadzący: Karolina Nowicka

Combo
Zajęcia ruchowe, ogólnorozwojowe z elementami sztuk walki dla dzieci 7-12 lat oraz 12-16lat. Kładziemy szczególny nacisk na wszechstronny rozwój, zarówno fizyczny (sprawności ogólnej) jak i psychiczny (odwagi, pewności siebie, pracowitości). Treningi uzupełniane są nauką podstawowych technik sztuk walki: kik-boxingu, karate sportowego, taekwon-do, boksu, judo oraz elementami gimnastyki. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego z wieloletnim doświadczeniem.

 

WUEFiści prowadzący zajęcia dla dzieci:


Magda Gertig
ZUMBA® KIDS

Magda Gertig - Zumba Kids

Muzyka, ruch, sztuka, sport, taniec to bardzo istotne elementy jej życia, które sprawiają, że urozmaicają codzienność, dodają kolorowych barw. Jej zainteresowania muzyką i sztuką, zawsze przeplatały się ze sportem, zwłaszcza jeździectwem. Przez ponad 10 lat startowała w skokach przez przeszkody, a w 2005 roku na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu zdobyła uprawnienia instruktora sportu ze specjalnością jeździectwo.  Charyzmatyczna, zwariowana optymistka, kobieta z charakterkiem, nie zawsze ją widać, ale zawsze słychać. Swoją przygodę z Zumba® Fitness zaczęła jako uczestniczka zajęć i szybko przerodziło się to w ogromną pasję i istne szaleństwo, co spowodowało podjęcie decyzji o zdobyciu kwalifikacji instruktora Zumba®Fitness , Zumbatomic®, Zumba® Kids (7-11lat), Zumba® Kids Jr(4-6), Zumba®Gold, Zumba®Step oraz staniu się członkiem ZIN™. Poprzez uczestnictwo w wielu warsztatach, szkoleniach, JAM Session, konwencjach stale podnosi swoje kwalifikacje.

 

Julia Kopystecka
DanceFIT

Julia Kopystecka DanceFITZawodowa tancerka od 11 lat. Posiada najwyższą, światową klasę taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich.

Wychowanka szkoły tańca PASO Piotra Duczkowskiego w Poznaniu. 

Od 2010 roku reprezentantka Akademii Tańca w Warszawie, jednej z najlepszych szkół tańca w Polsce, z której wywodzi się wielu tancerzy z programu „taniec z gwiazdami”, a także wielokrotni Mistrzowie Polski.

Start na turniejach w kategoriach takich jak WDSF, Open oraz Grand Prix Polski. Wielokrotna finalistka, a także zwyciężczyni turniejów tanecznych.

Zajmuje się przede wszystkim sportem, tańcem towarzyskim, wszelkimi innymi stylami latino solo, przygotowaniem narzeczonych do pierwszego tańca podczas uroczystości weselnej, Zumbą oraz jednym z najnowszych programów fitness - Salsation. 

Jest jedną z pierwszych instruktorów Salsation Elite w Europie.

Brała udział maratonach tanecznych i fitness w wielu miejscach w Polsce, a także Niemczech, Hiszpanii oraz na Węgrzech. 

Jej temperament nie pozwoli nikomu nudzić się na zajęciach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia sportowe dla dzieci - WUEF Club

 

ZORGANIZUJ NIEZAPOMNIANĄ IMPREZĘ DLA DZIECI

Organizujemy imprezy urodzinowe oraz imieninowe dla dzieci. Mają one charakter zabawy przez sport. Zapewniamy szereg atrakcji, które sprawiają, że uczestnicy bawią się naprawdę dobrze.

Informacje ogólne dotyczące pakietów znajdują się poniżej. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcecie się Państwo dowiedzieć więcej.


 

Jan Wallus
BJJ - Brazylijskie Jiu-Jitsu
 

 Jan Wallus BJJ - Brazylijskie Jiu-Jitsu - WUEF Club Centrum fitness - Tarnowo Podgórne

Nazywam się Jan Wallus, jestem wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski oraz zawodów międzynarodowych w Judo i BJJ. Odkąd pamiętam zawsze interesowały mnie sporty ekstremalne, przede wszystkim sporty walki. Mając 10 lat zacząłem trenować judo, z małymi przerwami, robię to do dziś i niezmiennie sprawia mi to ogromną frajdę :). Moje zainteresowania poszerzyłem o brazylijskie jujitsu. Jestem posiadaczem czarnego pasa zarówno w Judo jak i BJJ. Trenuję oba sporty, ale wiodącym jest BJJ. Obecnie poza aktywnym indywidualnym treningiem, jestem również instruktorem Judo oraz BJJ, uczę dzieci zasad moich ulubionych sportów. Praca z dziećmi jest dla mnie wyzwaniem (chciałbym kiedyś, któregoś z moich wychowanków zobaczyć z medalem olimpijskim na piersi), ale również wielką przyjemnością. Prowadzone przeze mnie zajęcia mają formę zabawy, trening dla dzieci w tym wieku ma być przede wszystkim przyjemnością. Główny cel to spowodować, aby „załapały bakcyla” sportu. Gry i zabawy mają wzmocnić ciało, zmysł równowagi i koordynacji. Dzieci są pełne energii, moje zajęcia mają za zadanie je wyciszyć i zahartować. Mam ugruntowane doświadczenie instruktorskie Judo oraz BJJ. Posiadam uprawnienia Instruktora Sportu o kierunku Judo oraz Kulturystyki. Współpracuję również jako trener/instruktor z Olimpiadami Specjalnymi, Akademią Judo Poznań, WUEF Club, EFIB Kursy Instruktorskie oraz Gameness Team Poznań. Zapraszam serdecznie na zajęcia :) .