ZREALIZUJ SWÓJ CEL
Centrum Fitness Dla Całej Rodziny
+48 506 192 193, +48 61 81 82 448
pon-pt 6:30-22:00,sb-niedz 8:00-16:00

Oferta indywidualna

Członkostwo bez opłaty wpisowej. W ofercie znajduje się wiele różnych form karnetów m.in. indywidualne, dla studentów, dla seniorów, dla dzieci, kilka okresów umowy członkowskiej z różnymi systemami opłat, możliwość wstępu z kartami Multisport Plus, Multisport, OK System, FitProfit oraz FitSport.

 

więcej

Oferta dla firm

W zdrowym ciele zdrowy duch ! Niezależnie od zajmowanego stanowiska w firmie, praca układa się zdecydowanie lepiej kiedy jest się z zdrowym i zrelaksowanym. Dotyczy to zarówno wymiaru fizycznego jak i duchowego. Łatwiej wówczas osiągać cele zawodowe jak i życiowe. Warto chodzić na WUEF :).

Zapraszamy do współpracy Wszystkie firmy i organizacje, które chcą zadbać o dodatkową motywację i zdrowie na piątkę swoich pracowników :) .

więcej

Rodzaje zajęć w klubie

WUEF Club to siłownia i klub fitness dla całej rodziny. Pod okiem profesjonalnych WUEFistów możesz trenować i osiągać swój cel. Ćwicz na siłowni lub podczas lekcji indywidualnych oraz wielu zajęć grupowych...

Zapraszamy również na wtorkowe treningi biegowe, zbiórka przed klubem. Prowadzący WUEFiści to 100%-owi fachowcy, a intensywność dostosowana jest do indywidualnych możliwości uczestników.

więcej

Dla dzieci

WUEF dla dzieci to przede wszystkim zabawa poprzez sport. Systematyczne uczestnictwo w zajęciach ruchowych gwarantuje właściwy rozwój silnego i odpornego organizmu.

Chcielibyśmy w każdym dziecku zaszczepić pasję do sportu! Wiemy, jak niespożytą energię mają najmłodsi ćwiczący :) , dlatego w myśl idei „dla każdego coś miłego” proponujemy różne formy aktywności ruchowej...

więcej

Zajęcia sportowe dla Seniorów

W klubie można uczęszczać na zajęcia sportowe dedykowane Seniorom. Jeśli szukasz sposobu na rozruszanie organizmu i jednocześnie dobrą zabawę to zajrzyj do nas. W ramach Sekcji Aktywny Senior –  w skrócie SAS :), w każdy wtorek o 18:00, odbywają się 60 minutowe treningi ogólnorozwojowe. Co ważne, są dopasowane do możliwości indywidualnych osób w sile wieku. 

Treningi prowadzone są przez doświadczonego Seniora WUEFistę z wieloletnim doświadczeniem sportowym.

więcej