ZREALIZUJ SWÓJ CEL
Centrum Fitness Dla Całej Rodziny
+48 506 192 193, +48 61 81 82 448
pon-pt 6:30-22:00,sb-niedz:8:00-18:00

Oferta indywidualna

Członkostwo bez opłaty wpisowej. W ofercie znajduje się wiele różnych form karnetów m.in. indywidualne, dla studentów, dla seniorów, dla dzieci, kilka okresów umowy członkowskiej z różnymi systemami opłat, możliwość wstępu z kartami Multisport Plus, Multisport, OK System, FitProfit oraz FitSport.

 

więcej

Oferta dla firm

W zdrowym ciele zdrowy duch ! Niezależnie od zajmowanego stanowiska w firmie, praca układa się zdecydowanie lepiej kiedy jest się z zdrowym i zrelaksowanym. Dotyczy to zarówno wymiaru fizycznego jak i duchowego. Łatwiej wówczas osiągać cele zawodowe jak i życiowe. Warto chodzić na WUEF :).

Zapraszamy do współpracy Wszystkie firmy i organizacje, które chcą zadbać o dodatkową motywację i zdrowie na piątkę swoich pracowników :) .

więcej

Rodzaje zajęć w klubie

WUEF Club to siłownia i klub fitness dla całej rodziny. Pod okiem profesjonalnych WUEFistów możesz trenować i osiągać swój cel. Ćwicz na siłowni lub podczas lekcji indywidualnych oraz wielu zajęć grupowych...

Zapraszamy również na wtorkowe treningi biegowe, start 18:00 oraz w czwartek o 18:00, zbiórka przed klubem. Prowadzący WUEFiści to 100%-owi fachowcy, a intensywność dostosowana jest do indywidualnych możliwości uczestników.

więcej

Dla dzieci

WUEF dla dzieci to przede wszystkim zabawa poprzez sport. Systematyczne uczestnictwo w zajęciach ruchowych gwarantuje właściwy rozwój silnego i odpornego organizmu.
Chcielibyśmy w każdym dziecku zaszczepić pasję do sportu! Wiemy, jak niespożytą energię mają najmłodsi ćwiczący :) , dlatego w myśl idei „dla każdego coś miłego” proponujemy różne formy aktywności ruchowej...

więcej

WUEFowa Salka Telewizyjna

WUEFowa Świetlica to rozwiązanie dla aktywnych rodzin, gdy dzieci są jeszcze zbyt małe, aby pójść na trening, są zmęczone lub po prostu muszą chwilę zaczekać na rodziców, którzy kończą swój trening.
WUEFowa Salka Telewizyjna to rozwiązanie dla aktywnych rodzin, gdy dzieci są jeszcze zbyt małe, aby pójść na trening, może są trochę zmęczone lub po prostu muszą chwilę zaczekać na rodziców, którzy kończą swój trening...

więcej

Zajęcia sportowe dla Seniorów

W klubie można uczęszczać na zajęcia sportowe dedykowane Seniorom. Jeśli szukasz sposobu na rozruszanie organizmu i jednocześnie dobrą zabawę to zajrzyj do nas. W ramach Sekcji Aktywny Senior –  w skrócie SAS :), w każdy wtorek o 18:00, odbywają się 60 minutowe treningi ogólnorozwojowe. Co ważne, są dopasowane do możliwości indywidualnych osób w sile wieku. 

Treningi prowadzone są przez doświadczonego Seniora WUEFistę z wieloletnim doświadczeniem sportowym.

więcej