ZREALIZUJ SWÓJ CEL
Centrum Fitness Dla Całej Rodziny
+48 506 192 193, +48 61 81 82 448
pon-pt 6:30-22:00,sb-niedz 8:00-16:00

Oferta indywidualna

Członkostwo bez opłaty wpisowej. W ofercie znajdują się karnety : SIŁOWNIA 30dni-99zł,karnet ograniczony za 89zł, karnet OPEN 30dni-119zł,kilka orkesów umowy członkowskiej z różnymi systemami opłat, możliwość wstępu z kartami Multisport Plus, Multisport, OK System, FitProfit oraz FitSport.

 

więcej

Oferta dla firm

W zdrowym ciele zdrowy duch ! Niezależnie od zajmowanego stanowiska w firmie, praca układa się zdecydowanie lepiej kiedy jest się z zdrowym i zrelaksowanym. Dotyczy to zarówno wymiaru fizycznego jak i duchowego. Łatwiej wówczas osiągać cele zawodowe jak i życiowe. Warto chodzić na WUEF :).

Zapraszamy do współpracy Wszystkie firmy i organizacje, które chcą zadbać o dodatkową motywację i zdrowie na piątkę swoich pracowników :) .

więcej

Rodzaje zajęć w klubie

WUEF Club to siłownia i klub fitness dla całej rodziny. Pod okiem profesjonalnych WUEFistów możesz trenować i osiągać swój cel. Ćwicz na siłowni lub podczas lekcji indywidualnych oraz wielu zajęć grupowych...

Zapraszamy również na wtorkowe treningi biegowe, zbiórka przed klubem. Prowadzący WUEFiści to 100%-owi fachowcy, a intensywność dostosowana jest do indywidualnych możliwości uczestników.

więcej

Dla dzieci

WUEF dla dzieci to przede wszystkim zabawa poprzez sport. Systematyczne uczestnictwo w zajęciach ruchowych gwarantuje właściwy rozwój silnego i odpornego organizmu.

Chcielibyśmy w każdym dziecku zaszczepić pasję do sportu! Wiemy, jak niespożytą energię mają najmłodsi ćwiczący :) , dlatego w myśl idei „dla każdego coś miłego” proponujemy różne formy aktywności ruchowej...

więcej